Loading

 

Ülkemizin birçok şehrinde yerel yönetimler ve spor klüpleri , yeni spor alanları oluşturabilmek için spor salonları yapmaya başlamıştır. Daha dayanıklı ve ekonomik olduğu için prefabrik spor salonları tercih edilmektedir. Mavitaş prefabrik firmamız, hazırlamış olduğu prefabrik spor salonu projeleri ile birçok bölgenin yeni spor salonlarına kavuşmasını sağlamıştır. Spor salonu yapımında kullanılan tüm malzemeler, fabrikamızda seri olarak üretilmekte ve salonun yapılacağı yerde parça birleştirmesi yaparak, spor salonunun kısa sürede hazır olmasını sağlamaktadır. Spor salonlarını, yapılacak olan spor türlerine göre farklı projelerle hazırlıyoruz. Betonarme Prefabrik sistemler kullandığımız için spor salonlarının dayanıklı olmasını ve spor için en elverişli yapılar olmasını sağlıyoruz.

Prefabrik Yapılar

Prefabrik yapı malzemelerinin, belirli bir standarda göre seri olarak üretilmesi, üretim maliyetlerini düşürmektedir. Prefabrik spor salonu fiyatları betonarme yapı sistemine göre daha ekonomik olduğu için eğitim kurumları, yerel yönetimler ve spor kulüpleri prefabrik yapı çeşitlerimizi tercih ediyorlar. Kurulum yapılması istenilen yerin ölçülerine göre özel projeler hazırlıyoruz. Tüm proje çalışmalarımız, istenilen talebe göre uzman mimar ve mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Hazırladığımız projeleri, bilgisayar ortamında hazırlıyor, üç boyutlu görselini oluşturarak, kullanılacak olan malzeme özellikleri ile birlikte müşterilerimize sunum yapıyoruz. Proje üzerinde anlaşmaya vardıktan sonra malzeme üretimine ve kısa sürede spor salonunun kurulumunun yapılmasına başlıyoruz. Spor salonları, duvar ve çatı sistemlerinde prekast ürünler kullanarak, yapının dayanıklılık süresini artırıyoruz. Kullanılan malzemelerin sağlamlığı, deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Prefabrik Yapı Maliyeti

Mavitaş Prefabrik A.Ş olarak, fabrikalarımızda yaptığımız, prefabrikasyon üretimler sayesinde yapı maliyetlerinin düşük olmasını sağlıyoruz. Prefabrik spor salonu m2 fiyat seçeneklerini, projeye ve yapı kullanım amacına göre belirlenmektedir. Spor salonu içerisinde yer alacak olan bölümlere göre kullanılacak olan malzeme türü ve sayısı değişecektir. Metrekare hesabı yapılırken, iç bölüm hesaplamaları da yapılmaktadır.

Prefabrik spor salonu maliyeti hesaplanırken şunlar göz önünde bulundurulur;

  • Spor salonunun türü,
  • Toplam metre karesi,
  • Yükseklik ve çatı sistemleri,
  • İzolasyon malzeme türü,

Firmamız, tüm spor salonu türleri için projeler hazırlarken, hem duvar sistemlerinde hem de çatı sistemlerinde, dayanıklılık oranı yüksek, ileri teknoloji ile üretilmiş ürün çeşitlerini kullanmaktadır. Seri üretimler yaptığımız için malzeme maliyetini düşürüyor ve bunu müşterilerimize uygun fiyat teklifi olarak yansıtıyoruz.

Prefabrik Spor Tesisleri

Prefabrik spor salonu projeleri uzman ekiplerimiz tarafından günün şartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Prefabrik spor tesisleri yapıları çalışmalarımız ile spor salonu ve stadyum tribün inşası yapıyoruz. Önceden hazırlamış olduğumuz proje örneklerimiz hakkında bilgi almak isteyenler, web sitemizdeki projeler kategorimizi inceleyebilirler. Spor salonları, yüksek ve geniş tavanlı yapılar olduğu için çatı sistemlerinin çelik ürünler ile desteklenerek yapılmasını sağlıyoruz.

Parça bağlantılarında kaynak kullanmadığımız için paslanma olmamakta ve deprem, fırtına gibi doğal olaylarda daha dayanıklı olmakta, yıkılma riski bulunmamaktadır. Doğal afetlerde, betonarme ve kaynak bağlantı sistemlerinde kopma riski daha yüksektir. Firmamız, spor salonlarının daha güvenli olabilmesi için tüm bağlantı işlemelerini, özel vidalama sistemi ile yapmakta, kaynak kullanmadığı için paslanma sorunu oluşmamaktadır. Paslanma olmadığı için yapının kullanım ömrü uzun olacaktır.

Prefabrik Projeler

Prefabrik yapı projeleri, ülkemizde, 1966 yılından sonra kullanılmaya başlanmıştır. Mavitaş prefabrik olarak 1995 yılında İzmir’de hizmet vermeye başladık ve günümüzde sektörün önemli firmalarından birisi olarak hizmet vermektedir. Tüm yapı sistemleri için prefabrik projeler oluşturuyor, projelere göre malzeme üretimi yaparak, istenilen yapının, istenilen yere kurulumunu hemen gerçekleştiriyoruz. Sürekli yeni projeler üretmemiz ve fabrikamızda, ileri teknoloji kullanarak malzeme üretiyor olmamız, hizmetlerimizin kalitesini artırmaktadır. Spor salonu yapımını hızlandırmak ve yapıların daha sağlıklı, dayanıklı ve kullanışlı olabilmesini sağlamak için prefabrik projeler geliştiriyor, spor kulüpleri, eğitim birimleri ve yerel yönetimlere seçeneklerimizi sunuyoruz.

Sağlam Yapılar

Prefabrik yapı teknolojisi dünya genelinde hızla gelişmektedir. Firmamız tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve yeni teknolojileri kullanarak üretimler yapmaktadır. Tüm projelerde olduğu gibi spor salonu projelerinde de sağlam yapılar ortaya koymaktadır. Prefabrik spor salonu fiyatları için belirleme yaparken, yeni teknoloji sistemleri sayesinde maliyet fiyatlarının daha da düşük olmasını sağlıyoruz. Spor salonlarının ve tüm prefabrik yapıların daha sağlam olabilmesi için iklim şartlarına dayanıklı malzeme kullanmaya özen gösteriyoruz. Binaların ana sistemini oluşturan, destek elemanlarının çelik olması, yapının oldukça sağlam olmasını sağlamaktadır. Spor salonlarında, duvarlar kadar çatı sistemi de çok önemlidir. Çatı sistemlerinde, paslanmaz çelik ürünlerini kullanarak, daha sağlıklı olmasını sağlıyoruz.

Üretim ve Montaj

Prefabrik yapı sözleşmesi hazırlarken, müşterilerimize tüm parçaların üretim ve yerine montaj garantisini veriyoruz. Tüm hizmetlerimiz, Mavitaş Prefabrik garanti güvencesi kapsamındadır. Prefabrik spor solanları için üretim yaparken, tüm duvar sistemlerini ve izolasyon malzemelerini özel olarak hazırlıyoruz. Malzeme üretimi tamamlandıktan sonra spor salonunun kurulumunun yapılacağı yere malzemelerin taşınma işlemi firmamız araçları ve personelleri tarafından yapılmaktadır. Tüm montaj işlemleri, uzman elemanlarımız tarafından yapılmakta ve tüm ayrıntıların sağlam olması sağlanmaktadır. Spor salonu montaj işlemlerimiz aksi durum söz konusu olmadığında ortalama olarak 5 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

 

Malzeme Garantisi

Prefabrik spor salonu m2 fiyat anlaşması yaparken, müşterilerimize kullanılan tüm malzemeler için üretim ve montaj garantisi veriyoruz. Spor salonu kurulumu yapıldıktan sonra yapı denetimi sırasında ortaya çıkan üretim ya da montaj hatası gibi durumların tümü garanti güvencesi kapsamındadır. Uzman elemanlarımız, firmamızdan kaynaklı tüm hataları anında giderecek çalışmaları yapacaktır. Üretim ve montaj işlemlerimiz, hazırlanan şartnameye uygun olarak yapılmakta ve tüm yapılarımız için garanti vermekteyiz. Mavitaş prefabrik, spor salonu, okul, iş yeri, alışveriş merkezi gibi tüm prefabrik yapı sistemleri için garantili hizmet vermektedir.

 

 

Bizi Arayın Bize Ulaşın