Kalite Politikası

Mavitaş Prefabrik betonarme yapı elemanları üretimi yapan firma olarak üretimden teslimat aşamasında kadar kaliteye büyük önem veriyoruz. Bu amaçla da şirketimiz için belirlediğimiz kalite politikamız bulunuyor. Bu politika maddelerine uyduğumuz takdirde kalitemizden ödün vermeyerek daha çok müşteriye ulaşacağımızı ve uluslararası pazarda yer alacağımızı düşünüyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamızın benimsediği kalite politikasının temelini müşteriler oluşturur. Öncelikle müşterilerimizin taleplerine uygun olarak prefabrik üretimlerini gerçekleştiriyoruz. Bu taleplere en kısa sürede cevap vererek de müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. Projelendirme ve iş alma alanında bulunan elemanlarımızla müşterilerimizin taleplerini dinleyerek taleplere en uygun üretimi yapıyoruz.

Üretim için verdiğimiz teslim tarihinde de projenin veya betonarme yapı malzemelerinin teslim edilmesini sağlıyoruz. Aynı şekilde yaptığımız montaj işlemlerinin de zamanında yapılmasını sağlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra müşterilerimizi üretim aşamamızda bilgilendirerek prefabrik projelerinin hayata geçiş aşamalarından haberdar olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca kalitemizden ödün vermeyerek yaptığımız prefabrik fabrika, depo, çiftlik, avm ve otel gibi üretimlerin maliyetinin uygun olmasını sağlıyoruz.

Yenilikçi Ve Güvenilirlik Anlayışı

Şirket olarak benimsediğimiz kalite politikasında yenilikçi üretimler büyük önem taşır. Bu amaçla prefabrik yapıların ve yapı malzemelerinin üretimini yaparken sektörün yeniliklerine önem veriyoruz. Bu yeniliklere bağlı olarak projelerde değişiklikler yaparak yeniliklere uygun yapıların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra teknolojik imkanlardan yararlanarak yenilikçi yapıların ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Sektörün yeniliklerini uygulamada ise yasalara uygun hareket ediyoruz. Bu sayede kalite politikamızı yenilikçi bir anlayışla şekillendiriyoruz. Güvenirlilik de şirketimizin benimsediği kalite politikaları arasında yer alıyor. Ürünlerimizin kaliteli olması ve zamanında yaptığımız teslimatların etkisiyle kişilere güvenirliliğimizi kanıtlamayı amaçlıyoruz. Bu sayede de bizi güvenilir bulan kişilerin tekrar bizi tercih edeceğine inanıyoruz.

Yasalara Uygunluk ve Başarılı Ekip Çalışması

Şirketimizin benimsediği kalite politikasında yasaların büyük önemi bulunuyor. Yaptığımız prefabrik ve prefabrike yapı malzemeleri üretiminde yasaların belirlediği şartların üretimimizde etkili olmasını istiyoruz. Böylelikle ortaya güvenli ve kaliteli yapıların çıkacağına inanıyoruz. Belirlenen yasalara, mevzuatlara ve şartnamelere uygun olarak yaptığımız üretimlerde verimli olacağımızı ve bu sayede de sektördeki varlığımızı sürdürmeye devam edeceğimizi düşünüyoruz.

Yasalara uygunluk yanı sıra benimsediğimiz kalite politikaları arasında başarılı üretimlerin başarılı ekiplerden ortaya çıktığı görüşü de yer alıyor. Bu amaçla da üretim aşamasında ve diğer aşamalarda başarılı olan ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz. Ayrıca çalışanlarımızın da sektördeki yeniliklere uyum sağlaması ve motivasyonlarının artması için çeşitli çalışmalar yapıyoruz.