Kalite Belgeleri

Mavitaş Prefabrik şirketimizde yaptığımız prefabrik yapılar, projeler ve yapı malzemeleri üretiminde kaliteye büyük önem veriyoruz. Yaptığımız üretimlerin kaliteli olması sayesinde de uzun yıllar kullanılmasını amaçlıyoruz. Çalışmalarımızın kalite standartlarına uygun olduğunu da sahip olduğumuz kalite belgeleri ile kanıtlıyoruz. Firmamızın sahip olduğu kalite belgeleri şunlar oluyor;

Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Belgesi

Prefabrik üretim firmamızın sahip olduğu kalite belgeleri arasında TSE K 118 Ön Dökümlü Betonarme Yapı Elemanları Belgeleri yer alır. Bu belgeler firmamızın ön dökümlü betonarme yapı elemanlarının projelendirmesini, montajını ve üretimini standartlara uygun bir şekilde yapabildiğini belirtir. Bu belgeler firmamız Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenmiş olan kalite standartlarına uygun üretim yaptığını kanıtlayan bir belgelerdir.

Bu belgeleri aldığımız tarihler ise 2018 ve 2019 tarihleridir. Bu belgelerin sahibi olmamız firmamızın sektördeki güvenilirlilik oranını artırarak prefabrik yapı üretim, proje ve yapı elemanları ihtiyaçları için firmamızın tercih edilme oranını artırır. Bizimle çalışmak isteyenler bu belgeleri inceleyerek prefabrika üretim işlerini şirketimize verebilirler.

Uygunluk Belgeleri

Şirketimizin TSE K 118 belgesi yanı sıra sahip olduğu Uygunluk Belgeleri de vardır. Bu belgeler iki tanedir ve G Uygunluk ve Ürün Uygunluk ismini alan belgelerdir. Bu belgeler şirketimiz tarafından senelik olarak alınan belgelerdir. Belgelerde üretim tesisimizden alınan beton numunelerinin TS En 206-2013 A1 ve TS 13815 standartlarına uygun olduğunu kanıtlar.

Uygunluk beton numunelerimizin belirlenen özellikleri, performansa ve imalat standartlarına uygunluğunu kanıtlar. Uygunluk belgeleri bir sene geçerliliğe sahip olduğu için şirket olarak her sene bu belgeyi almak amacıyla ilgili şirketlere başvurarak belgeyi alırız. Bu sayede bizi tercih eden kişiler imzalı ve mühürlü belgeleri inceleyerek beton üretimlerimizin standartlara uygun ve kaliteli olduklarını öğrenebilirler.