Turizm sektöründe, bina yapım aşaması ne kadar kısa sürede tamamlanırsa, işletmeler açısından o kadar faydalı olmaktadır. Mavitaş Prefabrik firması olarak, prefabrik otel projeleri çalışmalarımız mümkün olduğu kadar kısa sürede tamamlamaya çalışıyoruz. Prefabrik otel ve turizm tesisleri binaları çalışmalarımızı seri üzerim sistemimiz ile en kısa sürede tamamlıyor, talep üzerine otel binasının sezon öncesinde hazır olmasını sağlıyoruz.

  Turizm bölgelerinin çevresel özelliklerine uygun modern tasarımlarla hazırladığımız projeler, çevre dostu yapılar olarak bilinmektedir. Mimar ve mühendislerimiz, birçok projeyi inceleyerek, en iyi çalışmayı ortaya koymaya çalışıyorlar. Prefabrik yapı konusunda sağlamış olduğumuz güven ile Türkiye’nin her yerine uygun projeler hazırlıyor, otel kurulumları yapıyoruz.

  Prefabrik Otel Binaları

  Prefabrik otel binalarının tüm üretim ve montaj işlemlerini Mavitaş olarak yapıyoruz. Ekiplerimiz, projenin metrekare yapısına göre kurulumları 3 gün ile 30 arasında tamamlayabiliyorlar. Prefabrik otel fiyatları daha düşük olmasına rağmen, bina yapıları, çelik ürünler kullanıldığı için daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Firmamız, müşteriler ile görüşme yaparken, prefabrik bina yapısında kullanılan tüm malzemelerin teknik özellikleri ve kullanım oranları hakkında bilgi vermektedir.

  Otel binalarının sağlam olması kadar ses ve ısı yalıtım kalitesinin de yüksek olmasına dikkat ediyoruz. Duvar panelleri arasına, kat döşemeleri ve çatı sistemleri arasına yerleştirdiğimiz, özel izolasyon malzemeleri binanın nefes almasını sağlarken en iyi izolasyonu sağlamaktadır. Projelerimiz, dinlenme tesisi, tatil köyü, butik otel, turizm tesis binası gibi farklı seçeneklerden oluşmaktadır.

  Prefabrik Yapı Malzemelerinin Hazırlanması

  Prefabrik otel m2 fiyat konusunda bilgi almak için bizlere ulaşanlar, yapı malzeme türleri hakkında da bilgi alabilirler. Otel projeleri için kullandığımız malzemeler, konut, okul gibi farklı yapı türlerinde kullandığımız dayanıklı malzemelerin aynısıdır. Tüm projelerimizde malzeme kalitesinden ödün vermemeye gayret ediyoruz. Prefabrik otel binaları için projelerimizi hazırlarken, ürünlerin standartlara uygun üretilmesini sağlıyor, binanın dayanıklılık oranın üst seviyede olmasına özen gösteriyoruz.

  Prefabrik yapı ürünlerimiz şunlardır;

  Fabrikamızda parçalar halinde üretmiş olduğumuz, prefabrik yapı ürünlerini, otel kurulum yerinde montajını yapıyoruz. Montaj işlemlerinde cıvata sistemini kullanıyor, kesinlikle kaynaklı birleştirme yapmıyoruz. Cıvatalı ve geçmeli sistemler sayesinde, binanın dayanıklılığını artırırken, kurulumun daha kolay olmasını sağlıyoruz.

  Uzun Ömürlü Binalar

  Prefabrik otel projeleri hazırlayarak, Türkiye’nin tüm şehirlerinde kurulumlar gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız malzemeler, özel seçilmekte ve uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. Panel ve bağlantı elemanlarını ürettikten sonra montaj aşamasında da yapının uzun ömürlü olmasını sağlayacak şekilde bağlantıları yapıyoruz.

  Kaynaksız bağlantı yöntemlerini tercih ediyor, metal akşamlarda paslanma olmaması içi paslanmaz çelik ürün çeşitlerini kullanıyoruz. Otel projelerinde, duvar ve çatı panelleri arasına yerleştirdiğimiz izolasyon uygulamaları sayesinde en iyi yalıtımı sağlıyoruz.

  Prefabrik otellerimizde, soğuk ve sıcak havalarda rahatlıkla konaklanmasını, en iyi konforun yaşanmasını sağlıyoruz. Kullanmış olduğumuz dayanıklı malzemeler ile bina uzun ömürlü olurken, kullanılan yalıtım malzemeleri sayesinde, enerji tüketimini minimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

  Kurulum yapılan bölgenin özelliklerine göre izolasyon malzemelerinin türlerini ve kullanım miktarlarını özel olarak seçiyoruz. Kullanılan malzeme türleri hakkında müşterilerimize bilgi veriyor, ürün özelliklerini şartnamede detaylı gösteriyoruz.

  Turizm Tesisleri

  İzmir merkezli hizmetlerimizi, ülkemiz ile birlikte yurtdışında birçok noktaya prefabrik yapı olarak ulaştırıyoruz. Ülkemizin birçok turizm bölgesinde, otel ihtiyacının kısa sürede karşılanabilmesi için otel projelerimizi gösteriyoruz. Her işletme, farklı yatak kapasitesine sahip otel projelerini seçerek siparişlerini oluşturabiliyorlar.

  Uzmanlarımız otel projelerini hazırlarken, çevresel özellikleri dikkate almakta ve modern tasarımlar yapmaktadır. Kullandığımız tüm malzemeler, çevre dostu malzemeler olup çevre sağlığını olumsuz etkileyecek herhangi bir ürün içermemektedir. Bina kaplama malzemelerimiz, nefes aldıran özelliğe sahip olduğu için otel içerisinde nem oluşumunu önlemektedir. Nem oluşumu önlendiği için binalarımız sağlık açısından uygundur.

  Prefabrik Proje Çeşitleri

  Prefabrik otel fiyatları firmamız tarafından uygun fiyat seçenekleri olarak sunuluyor.

  Ülke geneline kurulum yaptığımız prefabrik yapı projelerinden turizm sektörüne özel olarak hazırladığımız projelerimiz şu şekilde sınıflandırılabiliyor;

  • Prefabrik otel binaları,
  • Prefabrik konaklama tesisleri,
  • Prefabrik motel,
  • Prefabrik pansiyon,
  • Prefabrik dinlenme tesisi,
  • Prefabrik tatil köyü,
  • Prefabrik termal ve kaplıca binaları,

  Turizm sektörünün bina ihtiyacını ekonomik şartlarla kısa sürede karşılayabilmek için proje geliştirme çalışmalarımız durmadan devam etmektedir. Farklı yapı tiplerine göre modern mimari tasarımlar kullanarak hazırladığımız örnek projeleri müşterilerimize göstererek, tercih yapmalarını sağlıyoruz. Otel binaları için müşterilerimizin taleplerine göre özel projeler de hazırlıyor ve ona göre malzeme üretimi yapıyoruz.

  Prefabrike Yapı Elemanları Üretimi

  Firmamız 1995 yılında kurulduktan sonra geniş üretim alanı ve kapasitesi ile tüm prefabrike yapı elemanlarını üretmeye başlamıştır. prefabrik, öngörmeli prefabrik beton yapı elemanları üretimi yaparak, gelen taleplere cevap vermeye çalışmaktadır. Prefabrik otel sahibi olmak isteyenler, turizm sezonu öncesinde tüm yapı işlemlerinin tamamlanmasını ve sezona binaları hazır olarak girmek istemektedir. Uzmanlarımız ile yaptığımız çalışmalar sonucunda, yapı elemanları üretimini ve kurulum işlemlerini mümkün olduğu kadar kısa sürede yapmaya çalışıyoruz. Firmamız geniş üretim kapasitesine sahip olduğu için Türkiye’nin her yerinden gelen taleplere hemen cevap verebilmektedir.

  Kaliteli Otel Binaları Yapmak

  Prefabrik otel m2 fiyat seçeneklerimiz ve kullandığımız malzeme türleri incelendiğinde, kaliteli prefabrik otel binaları yaptığımız görülebilecektir. Dünyada gelişen teknolojiyi takip ederek ve kullanarak, standartlara uygun kaliteli malzeme üretimi yapıyoruz. Piyasa ekonomisi şartlarına göre en kaliteli ürünler kullanarak kurulumunu yaptığımız prefabrik otel binaları, kullanışlı, konforlu ve uzun ömürlü turizm binalarıdır. Alanında uzman elemanlarımız tarafından hazırlanan projeler, belirlenen doğru stratejilere göre yapılmaktadır. Mavitaş Prefabrik olarak, uluslararası standartlara uygun kaliteli üretimler yaparak, müşterilerimize güven veriyor, memnuniyet seviyelerini yükseltiyoruz.