Temel Değerlerimiz

Mavitaş Prefabrik firmamız sahip olduğumuz ve korumak için çalıştığımız temel değerlerin etkisiyle varlık sürdürmektedir. Kendimize belirlemiş olduğumuz bu temel değerler yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler sayesinde gelişmiş ve hem üst kadromuz hem de çalışanlarımız tarafından benimsenmiştir. Sahip olduğumuz bu değerler hem şirketimizin büyümesini sağlamak hem de yer aldığımız pazarda kaliteyi kaybetmemek amacıyla belirlenmiştir.

Ayrıca değerlerimizin belirlenmesinde firmamız ortaklarının da arayışlarının payı vardır. Bu sebeple de belirlediğimiz değerlerimiz ve ilkelerimize hem firmamızın hem de ortaklarımızın sonuna kadar uyum sağlamasının beklentisi içerisindeyiz. Bu değerleri koruduğumuz takdirde varlık süremizin artacağına ve daha fazla kişiye verdiğimiz prefabrik yapı hizmetleriyle ulaşacağımıza inanıyoruz.

Kurumsal Değerlerimiz Ve İlkelerimiz

Mavitaş Prefabrik olarak benimsediğimiz ilk temel değerimiz dürüstlüktür. Yaptığımız üretimlerde ve gerçekleştirdiğimiz projelerde dürüstlüğü benimseyerek güvenilirliğimizi sağlamayı amaçlıyoruz.

Dürüstlüğün yanı sıra prefabrik yapı ve yapı elemanları alanındaki hizmetlerimizi yüksek kalitede olmasını ve bu kaliteden ödün vermemeyi amaçlıyoruz. Aynı zamanda yenilikçi bir anlayışa sahip olarak prefabrik alanındaki yeniliklere uyum sağlıyoruz.

Benimsediğimiz en önemli ilke ise müşteri odaklılığıdır. Müşterilerimizin isteklerini göz önüne olarak onların memnun olacağı ve bizi tercih etmekten gurur duyacağı şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu ilkelere ek olarak firma olarak dayanışma, sorumluluk, şeffaflık, azim, insanlara ve çevreye saygı, iş ahlakı ve değerlere bağlılık ilkelerini de benimsiyoruz.