Bu değerler; Mavitaş Prefabrik olarak geçmişten günümüze edindiğimiz tüm tecrübeler ile müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızın memnuniyetleri göz önüne alarak oluşan şirket kültürümüzün gelişerek devam etmesi için uyacağımız standartlardan oluşmaktadır. Mavitaş Prefabrik bünyesinde çalışan personelimiz ile iş ortaklarımızın bu değerlere uyması beklenmektedir. Bu uyum ve sürekliliğin sağlanması halinde belirlenen değerler, şirketimizin gelişerek büyümesine katkı sağlayacaktır.

Dürüstlük

Firmamıza değer katan herkesin, yapmış olduğu iş ve sağlamış olduğu fayda ile doğru ve dürüst çalışmalarımıza duyulan güvenin devamını sağlaması gerekmektedir.

Dayanışma

Ahlaki değerlere bağlı kalarak, şirketimizdeki her bir birimin birbirine destek olarak yapmış oldukları işi dayanışma içinde sürdürerek, standartlarımıza uygun olarak her bir projenin tamamlanması gerekmektedir.

Kalite

Müşterilerimizden gelen her türlü ihtiyaç, sahip olduğumuz yüksek kalite düzeyinden ödün vermeyerek, maksimum seviyede karşılanmalıdır.

Yenilik

Sektörde yer alan her türlü yeniliğe adapte olabilen üretim ve çalışan yapısı ile değişen dünyaya mümkün olan en kısa sürede uyum sağlanmalıdır.

Müşteri Odağı

Vermiş olduğumuz hizmetin herhangi bir sınırı olmadan müşterilerimizden gelen taleplerden daha iyisinin olabileceğini de düşünerek, onlara yeni bakış açıları ve daima doğru hizmet, yüksek kalite ve değerde çözümler getirerek müşteri memnuniyeti sağlanmalıdır.