Kurumsal Kimlik

Mavitaş Prefabrik şirketi olarak betonarme prefabrik üretimi sektöründe çalışıyoruz. Bunun içinde kurumsal kimlik çalışmaları yapıyor ve firmamızın bu çalışmalar sayesinde varlığının duyulmasını sağlıyoruz. Firmamızın gerçekleştirdiği kurumsal kimlik çalışmaları arasında firma ismi ve logo tasarımı ile katalog tasarımı yer alıyor. Böylelikle firmamızın ismi insanlar tarafından daha kolay tanınabiliyor.

Kurumsal kimlik çalışmaları için hazırlattığımız kataloglar hem firmamız hem de ürünlerimiz hakkında bilgi veriyor. Firma logomuz ise şirketimizin renklerini ve vermekte olduğu hizmeti vurguluyor. Firma ismimizde mavi ve turuncu hakimiyeti bulunurken arka fonda ise gri ve beyaz renkleri yer alıyor. Bu sayede firmamızın ismini duyanlar prefabrik alanında hizmet verdiğimizi anlayarak bizi tercih ediyorlar.

Katalog Çalışmaları

Firmamızın kurumsal kimlik çalışmaları arasında katalog tasarımı yer alıyor. Yaptırdığımız kataloglar sayesinde müşteri adaylarımızın bizim hakkımızda bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz. Firmamızın isminin de yer aldığı kataloglarımızda prefabrik faaliyet alanlarımız ve gerçekleştirdiğimiz projelere dair bilgilerle görseller yer alıyor. Firmamızın referansı olan bu görseller bizimle çalışmak isteyenlere neler yapabileceğimizi anlatmış oluyor.

Prefabrik faaliyet alanları ve projelerin yanı sıra ürettiğimiz betonarme yapı elemanlarına ait bilgilerde firmamıza ait katalogda bulunuyor. Bu sayede betonarme yapı malzemelerine ihtiyaç duyanlar kataloğumuzu inceleyebiliyorlar. Ürün siparişleri vermek istediklerinde de hazırladığımız kataloglarda yer alan firma iletişim bilgilerimizden yararlanabiliyorlar. Ayrıca çalıştığımız faaliyet alanları için bizimle çalışmak istediklerinde teklif isteyebiliyorlar.

 

,