Prefabrik çalışmalarımızı sizlerin hizmetine sunmak adına kaliteli üretim tesisimizde üretiyor ve montaj hizmetimizle alana uyguluyoruz. Beton Prefabrik yapıların günümüzde tercih sebebi, birçok yapının beton inşaat ile daha fazla maliyete gelmesi ve kısa sürede tamamlanmamasıdır. Prefabrik proje hazırlıklarımızı ve uygulama süremizi belirlerken, uzman ekibimizle titiz bir çalışma yürütüyoruz.

  Kullandığımız öngerme  mukavemetin ve tüm şartlara uyumlu yapısı, sağlam bir yapı inşa etmemize yardımcı oluyor. Çelik malzemenin korozyonu önlemesi ve iklim koşullarına dayanıklı olması ile prefabrik projelerimiz arasına alt ve üst geçit yapılarını dahil etmemizin önünü açıyor. Birçok tesis, kurum ya da yapıların geçişlerini düzenlemek adına oluşturduğumuz alt geçiş yapılarımız ile daha kullanışlı bir yaşam alanı oluşturuyoruz.

   

  Bkz. Osman Kibar Tüneli - Bornova / İZMİR

   

  Prefabrik Alt Geçit Yapıları Kullanım Alanları

   

  Prefabrik alt geçiş projelerimiz mevcut prefabrik yapı projelerinize dâhil ettiğimiz bazı hizmetlerdir. Birçok kullanım alanında alt geçide ihtiyaç duyulmaktadır. Kısa sürede hazırlanan ve maliyeti daha düşük seviyeye indiren yapılarımız ile alt geçiş güzergâhı kolaylıkla oluşturulmaktadır.

  Kullanım alanları;

  • Kamusal alanlar
  • Ulaştırma alanları
  • Otopark girişleri
  • Alışveriş merkezi
  • Otel
  • Yaya geçidi

  Tüm bu kullanım alanlarında alt geçit projelerimiz kullanılır. Beton Prefabrik Elemanları kullanımı ile dilediğiniz alanda alt geçit uygulamalarımızı oluşturuyoruz. Daha önce uygulamış olduğumuz prefabrik alt geçit yapıları projeleri çalışmalarımızı inceleyerek, uygulamalarımız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

   

  Prefabrik Alt Geçit Yapıları Proje Hazırlık Süreci

   

  Prefabrik projelerimizi uygulamadan önce hazırlık sürecimizi kapsamlı olarak oluşturuyoruz. Uygulanacak olan kullanım alanı, kullanım amacı ve kapasitesi tespit ediyoruz. Uzman kadromuzla proje çizimlerimizi ve teknik özellikleri belirliyoruz. Tüm bu çalışmalar ışığında gerekli ağırlıklar, malzeme kalitesi ve bütçe tespiti yapıyoruz.

  Alt geçit kullanımında oluşabilecek olası riskleri detaylı olarak gözden geçiriyoruz. Tüm sorunları ortadan kaldırmak adına projemizi tamamlayarak onayınıza sunuyoruz. Belirlenen standartlara uygunluğu, mevzuat ve yönetmelik doğrultusunda hazırladığımız projemizde iş güvenli, kalite, çevre ve fiyat politikamızı belirliyoruz. Projelerimizi anahtar teslim olarak belirlenen süre içerisinde teslim ediyoruz.

   

  Prefabrik Alt Geçit Kullanım Avantajları

   

  Oluşturulan birçok yapıda kullanılmak üzere alt geçit uygulamalarına ihtiyaç duyulur. Geçişlerin belirlenmesi, rahat ve konforlu kullanım adına alt geçit belirleyici özelliklere sahiptir. Kurduğumuz alt geçit sisteminde kaliteli malzeme kullanımı ile çevreye zarar vermeden montaj gerçekleştiriyoruz. Alt geçitlerin kullanımı yaya ya da araç kullanımına uygun olmalıdır. Bu konuda yapacağımız çalışmada belirleyici etken kullanım amacıdır.

  Prefabrik alt geçit kullanım avantajları;

  Alt geçit kullanımlarımızda belirlenen yapı projelerine ekleme yapabiliyoruz. Hastane, otel, alışveriş merkezi, kurum, okul gibi proje çalışmalarımızda alt geçit uygulamamız projede yerini almaktadır. Bu anlamda en uygun standartlarda oluşturduğumuz alt geçit alanlarımız, projenizin kapsamını artırmaktadır.

   

  Prefabrik Alt Geçit Özellikleri

   

  Projeye uygun olarak tasarladığımız prefabrik alt geçit uygulamalarımız betonarme prefabrik yapı elemanlarından oluşmaktadır. Kullanım yeri olarak tünel girişleri ve diğer yapı girişleri olabilir. Kullanılan malzeme kalitesi ve uzun ömürlü olması, birçok alanda alt geçit uygulamalarını yaygınlaştırır. Tünel geçişlerinde bazı hava olaylarını önlemek ve güvenli yolculuk yapılması adına tünel girişlerine alt geçit uygulaması gerçekleştirmekteyiz.

   

  Tünel Girişleri Prefabrik Alt Geçit Uygulaması

   

  Tünel kullanımı ulaştırma alanında birçok noktada bulunmaktadır. Daha kısa sürede seyahat etmek, bazı yolların birbirine bağlanarak mesafenin kısalması ve trafik yoğunluğunu azaltmak adına yapılan tünellerin uzunluğu bazen oldukça fazla olabilmektedir. Bu tünel geçişleri süresince olası şiddetli yağmur, kar ya da diğer kötü hava şartlarından etkilenmemek gerekir.

  Trafik güvenliği adına uyguladığımız tünel girişlerindeki alt geçitler, tünele girişin kolaylıkla sağlanması, tünel girişine hava şartları dolayısıyla bazı zararlı maddelerin girmemesi adına bu uygulama oldukça önemlidir. Bazı tüneller heyelan ve erozyonun yaşandığı coğrafi alanlarda da olabiliyor. Bu anlamda kullandığımız dayanıklı çelik profiller ya da betonarme malzeme sayesinde tünel girişine güvenle girilmesi sağlanır.

   

  Fabrika ve Antrepo Girişleri Prefabrik Alt Geçit Uygulaması

   

  Fabrika girişleri, antrepo, hastane, alışveriş merkezi, otopark gibi alanlarda kullandığımız alt geçit uygulamalarımız işleri kolaylaştıran özelliğe sahiptir. Özellikle fabrikaların mal giriş çıkışlarında bulunan tünel geçişleri için alt geçit projelerimiz bulunuyor. Prefabrik fabrika yapı projelerimizin çoğunda yapılacaklar listesinde yerini alan alt geçit uygulamaları, fabrika içerisinde düzen sağlar.

  Aynı zamanda antrepo alanları için taşıma makinelerinin giriş çıkış yapması, mal yükleme ve boşaltmanın gerçekleştiği birçok alanda kullanılmaktadır. Otopark kullanımında ise araçların giriş ve çıkış alanlarına uyguladığımız alt geçit projelerimiz ile güvenli ve kontrollü geçiş sağlanır. Alışveriş merkezlerinin otopark bölümleri özel geçiş alanı ile gerçekleşir. Prefabrik alışveriş merkezi projelerimizde kullandığımız alt geçit uygulamalarımız alışveriş merkezi giriş ve çıkışlarını kontrollü olarak sağlar.

   

  Prefabrik Alt Geçit Uygulama Fiyatlarımız

   

  Prefabrik alt geçit uygulamalarımızda kullandığımız projelerimizde fiyat politikamızı belirlerken, alt geçit uygulanacak alan projeye dâhil edilir. Sonradan uygulanması istenen alt geçit uygulamalarımız için ise yerin uygunluğu tespit edilir ve yapılacak işlem belirlenir. Tüm uygulamalarımızda mt² üzerinden fiyatlandırma belirlenir. Kullanılacak betonarme ya da profil ağırlığı, uzunluğu ve kullanım sıklığı tespit edilerek en uygun prefabrik alt geçit yapıları fiyatları belirlenir.

  Yapılacak işlemlerimizde öncelik olarak malzeme kalitesi belirlenir. Kullandığımız her malzeme ve uygulama ekipmanı kaliteli, teknolojik bir yapıya sahiptir. Proje hazırlık süreci tamamlandıktan sonra tüm yapılacak işlemler belirlenir. Montaj ekibimiz ile profesyonel hazırlıklar alana uygulanır. Tüm projelerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Kısa sürede teslim
  • Çevreye duyarlı
  • Çelik konstrüksiyon için en ideal profil kullanımı
  • Uzun ömürlü
  • Dış alan kullanımına uygun
  • İklim koşullarına dayanıklı
  • İstenilen ölçülerde
  • En uygun prefabrik alt geçit yapıları mt2 fiyat
  • Yaya ve araç geçidine uygun