Prefabrik otopark yapılarının kurulumu için prefabrik malzemelerin kullanımı birçok açıdan avantajlı olmaktadır. Kolay çözümlerin üretilmesi ve maliyetinin az olması, farklı kapasitelerde katlı otoparkların kolaylıkla yapılmasını sağlamaktadır. Prefabrik katlı otopark projeleri Mavitaş Prefabrik uzmanları tarafından standartlara uygun olarak yapılmaktadır. Prefabrik yapıların kurulumunun kolay olması, yapıların ihtiyaca göre geliştirilebilmesi birçok avantajı birlikte sağlamaktadır. Firmamız tarafından üretimi yapılan malzemeleri kullanarak katlı otopark yapılarının dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Katlı otoparklar, büyük yapı grupları arasında yer almaktadır. Projelerimizi hazırlarken, ülkemiz deprem risklerini hesaplayarak oldukça dayanıklı olmasını sağlıyoruz.

  Otopark Projeleri

  Büyükşehirlerde, otopark en büyük ihtiyaçtır. Yer tasarrufu sağlamak için katlı otopark sistemleri tercih edilmektedir. Prefabrik katlı otopark yapılarını tercih edenler, istedikleri yere en kısa sürede otoparkın kurulmasını sağlayabiliyorlar. Prefabrik katlı otopark fiyatları kullanılan, prefabrik yapı malzemelerine ve toplam alan metrekare ölçüsüne göre değişebiliyor. Mavitaş Prefabrik A.Ş olarak, üretimini yaptığımız tüm prefabrik yapı malzemelerinin deprem yönetmeliğine uygun üretilmesini sağlıyoruz.

  Prefabrik katlı otopark ve diğer yapı türleri için üretimini yaptığımız yapı elemanları şunlardır;

  • Prefabrik kolon
  • Prefabrik kiriş
  • Prefabrik makas
  • Prefabrik duvar
  • Prefabrik aşık
  • Prefabrik beton
  • Prefabrik temel soketleri

  Üretimini yaptığımız bu yapı malzemeleri ile katlı otopark yapılarının güvenli ve hızlı bir şekilde kurulmasını sağlıyoruz.

  Pratik Yapı Çözümleri

  Mavitaş Prefabrik A.Ş. tüm yapı türü ihtiyaçları için pratik çözümler üretmektedir. Firmamız, prefabrik yapı sistemleri konusunda uzman çalışanları ile müşterilerimizin tüm taleplerini en uygun proje seçenekleri ile karşılıyor. Prefabrik katlı otopark m2 fiyat belirlemeleri, kullanılacak kat sayısına ve kurulum alanı ölçüsüne göre belirlenmektedir. Kurulum alanının büyüklüğü ve yapılacak kat sayısı, prefabrik katlı otopark yapılarının maliyetini doğrudan etkilemektedir.

  Prefabrik katlı otopark yapılarının maliyetleri, betonarme yapı sistemlerine göre daha ekonomiktir. Katlı otopark ihtiyacı yaşanılan alan sorunlarına en pratik çözümler olarak düşünülmektedir. Firmamız, prefabrik yapı malzemeleri üretimleri ve montaj işlemleri yaptığı için havalimanları, alışveriş merkezleri, büyük şirketler, kamu kurumları gibi yerlerin ihtiyaçlarına yönelik katlı otopark projeleri geliştirmektedir.

  Dayanıklı Prefabrik Yapılar

  Prefabrik katlı otopark projeleri hazırlayan uzmanlarımız, prefabrik yapıların, betonarme yapılara göre daha dayanıklı olabilmesi için dinamik ve statik hesaplamalar yapmaktadır. Prefabrik katlı otopark yapılarında, her kat için maksimum araç sayısını ve oluşabilecek yük miktarını belirlemektedir. Proje hazırlarken, hem her katın oluşturacağı yükü hem de toplam yükü hesaplayarak, kullanılacak malzemelerin statik dayanıklılığını belirlemektedir.

  Bu hesaplamalarla birlikte, prefabrik katlı otoparkın kurulacağı yerin zemin yapısı, bölgenin deprem risk durumu gibi hesaplamalarda özel olarak yapılıyor. Firmamız, tüm projelerin hazırlanmasını, özel yazılım programları ile yapıyor ve yapıların her türlü etkiye karşı dayanıklı olmasını sağlıyor. Üretimini yaptığımız, dayanıklı prefabrik yapı türleri arasında prefabrik katlı otopark türleri de yer alıyor.

  Düşük Maliyetli Kurulum

  Yapı sistemlerinin ilk kurulumları maliyetlidir ve kişiler ya da kuruluşlar, ilk kurulumu mümkün olduğu kadar düşük maliyetle tamamlamaya çalışırlar. Mavitaş Prefabrik A.Ş olarak, prefabrik katlı otopark yapılarının ilk kurulum maliyeti mümkün olduğunca düşürmeye çalışıyoruz. Firmamız, projelendirme, malzeme üretimi ve montaj işlemlerinin tamamını kendi elemanları ile yapmaktadır. Hazırlamış olduğu her proje için ihtiyaç duyulan yapı malzemelerini, seri üretim yaptığı için maliyetlerin düşük olmasını sağlıyor.

  Firmamız, prefabrik yapı sektöründe, alışıla gelmiş yöntemler üzerinde değil, sürekli gelişen ileri teknoloji sistemlerini kullanarak çalışmalar yapmaktadır. Prefabrik katlı otopark yapılarında da dayanıklılık kadar, kullanışlılık ve modern tasarımlara önem veriyoruz. Katlı otoparklar, kalabalık şehirlerde yer aldığı için projelerimizi hazırlarken, şehrin ve çevrenin yapısına uygun tasarımlar kullanmaya dikkat ediyoruz.

  Dayanıklı Prefabrik Katlı Otopark Maliyeti

  Prefabrik katlı otopark fiyatları için ön çalışmalar yaparken, maliyetin düşük olmasını ve yapılacak yapının tüm dış etkenlere karşı dayanıklı olmasını hesaplıyoruz. Prefabrik katlı otoparklarda kullanılacak olan destek kolonlarının aşınmaya ve dış darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyoruz. Otoparklarda, çoğu zaman bazı araçlar, içi yapıyı oluşturan ya da duvarlarda bulunan kolonlara çarpmaktadır. Bu çarpmaların, kolonlarda hasara neden olmaması için prefabrik beton sistemlerini dayanıklılık oranı yüksek malzemelerden kullanıyoruz. Dayanıklı prefabrik katlı otopark yapılarının maliyetini hesaplarken, hangi tür araçların ve kaç araç kapasitesinde olacağı kriterlerini göz önünde bulunduruyoruz. Araç türleri, oluşacak ağırlık etkisini değiştireceği için kat yüksekliğini ve kullanılacak malzeme türlerini ona göre belirliyoruz.

  Avantajlı Yapılar

  Prefabrik katlı otopark m2 fiyat teklifleri, prefabrik yapı piyasasında en uygun olarak firmamız tarafından verilmektedir. Firmamız, kullanılacak olan tüm yapı malzemelerini, standartlara uygun olarak, kısa sürede ürettiği için hızlı kurulum, düşük maliyet, uzun ömürlü yapı ve kısa sürede kullanıma başlama avantajlarını sağlıyor. Tüm müşterilerimize, istedikleri katlı otopark yapısını kısa sürede kurarak, yatırımlarını, gelire dönüştürmelerini sağlıyoruz. Prefabrik katlı otopark yapıları ne kadar kısa sürede tamamlanır ve kullanılmaya başlarsa, maliyeti o oranda düşmeye başlayacaktır. Yatırımlarını, kazanca dönüştürmek isteyenler, firmamızın, kaliteli ve hızlı çalışması sayesinde en büyük avantaja sahip olmuş olacaktır.

  Garantili Üretim ve Montaj

  Prefabrik yapı projeleri için müşterilerimizle sözleşme imzalarken, hem üretim hem de montaj işlemleri için garanti güvencesi veriyoruz. Prefabrik katlı otopark kurulumu için tüm yapı malzemeleri, garantili olarak üretilmektedir. Kurulum sırasında ya da sonraki aşamalarda üretim hatası tespit edildiğinde, firmamız, hatalı parça değişimini hemen yapıyor. Prefabrik katlı otopark montaj işlemlerinin de tüm aşamaları garanti güvencesindedir. Montaj hataları yine uzman teknik personellerimiz tarafından anında giderilmektedir. Sektörün güvenilir firması olarak, hem üretim hem de montaj işlemlerinde, kalite kontrollerini yapıyor, kalite kontrol firmalarının yapmasını sağlıyoruz.