Misyon : Şirketimizin temel kalite stratejisi, Dünyada hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli hizmet standartları ve serbest piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde hizmet üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak ulusal piyasada rekabet edebilecek bir kuruluş haline gelmektir.

Şirketimizin her kademesinde görev yapan tüm personeli ile birlikte oluşturduğu yönetim sisteminin hedefi, belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda sürekli gelişime açık dinamik bir yapıya kavuşmaktır.

Şirketimizin varoluş nedeni olan kaliteli hizmet aynı zamanda şirketimizin devamlılığı için vazgeçilemez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultudaki temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasıdır.

 

Vizyon : Mavitaş Prefabrik A.Ş olarak günümüzün teknolojisini kullanarak mükemmeli gerçekleştirme anlayışı ve çalıştığı her alanda devamlı lider olma hedefiyle, çalışanına ve işine verdiği önemle, dinamik yapısını geliştirerek, çalışmalarını yüksek kalite standartlarında sadece Türkiye'de değil, yurt dışında da sürdürme anlayışıyla yola çıkmış ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye başlamıştır.

Hedefimiz; günümüze kadar elde ettiğimiz deneyimimizle birleştirdiğimiz profesyonelliği, teknolojiyi ve özellikle faaliyet alanlarımızdaki gelişmeleri yakından takip etmeye devam ederek geleceğe taşımak, yakaladığımız kalite, güven ve başarı çizgisini kaybetmeden daha ileri seviyelere çıkarmaktır.