Misyon-Vizyon

Şirket olarak kendimize müşteri memnuniyetini kazanmayı misyon edindik. Bu amaçla da müşteri memnuniyetini kazanmak için çalışanlarımızın rahat çalışmasını sağlayacak bir çalışma ortamı hazırladık. Böylelikle üretimin ve hayata geçirilecek projelerde aksama olmayacağını düşündük. Ayrıca firma olarak prefabrik yapı üretimlerinde kaliteye büyük önem vererek kaliteli üretimlerimizle dünya standartlarına uygun varlık sürdürmeyi benimsedik.

Ayrıca yaptığımız prefabrik yapı ve malzemelerinde uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaşmayı planladık. Bu planlar doğrultusunda da hizmet vermeye devam ediyoruz. Şirketimizin misyon ve hedeflerine uygun olarak da günümüzde kaliteli üretimlerimizin teknolojik gelişmelere uyumlu bir şekilde gerçekleşmesi için çalışmalara devam ediyoruz. Ayrıca müşterilerimizin taleplerine cevap vermek amacıyla yenilikçi bir anlayışı benimsiyoruz.

Vizyon

Mavitaş Prefabrik Anonim Şirketi’mizin vizyonu sektörün lideri olmaktır. Bu amaca ulaşmak içinse aralıksız olarak üretimler yapıyor ve sektörün yeniliklerine uygun olan yeni projeler hayata geçiriyoruz. Yaptığımız üretimler sayesinde de başta Ege Bölgesi olmak üzere Türkiye’ye ve dünyaya ulaşmaya çalışıyoruz. Dünyaya ulaşma amacımızı ise temel değerlerimizi kaybetmeden gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ayrıca sektörde kalıcı olabilmek adına müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap vermeye gayret ediyoruz.

Şirketimizin sahip olduğu deneyimini teknolojiyi ve sektörün yeniliklerini de ekleyerek daha ilerilere en iyi şekilde taşımayı planlıyoruz. Böylelikle güvenilir, kaliteli, müşteri odaklı Mavitaş Prefabrik şirketimizin herkes tarafından tanınmasını ve bu sayede alanında lider şirket olmayı amaçlıyoruz.