Prefabrik projelerimiz arasında yer alan Belediye Binası, en çok tercih edilen çalışmalardır. Belediye Binası hizmet vermek adına bazı alanlarda konumlandırılmıştır. Bazı dönemlerde Belediye Binası yenileme çalışmaları yapılabilir. Bu anlamda geçici ya da kalıcı süre ile prefabrik belediye binaları projeleri tercih edilir. Belediye binaları projelerimizde gerekli hizmeti verecek, ihtiyaçlara yönelik tam kapsamlı kurulum yapılmaktadır. Belediye Binası için gerekli olan tüm donanımlara sahiptir.

  Belirlenen alanlarda belediye binalarının oluşturulması, hizmetin aksamaması adına ivedi olarak yapılmalıdır. Belediye binaları ilçelerde bulunması zorunlu kamu kurumlarıdır. Bazı yerleşim birimleri zamanla il ve ilçe statüsünde olur. Daha az nüfuslu beldelerde de talep edilen projelerimiz, daha iyi hizmet vermek amacı ile vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede oluyor.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Neden Prefabrik Belediye Binaları?

   

  Belediye binalarının prefabrik olarak tercih edilmesinde bazı etkenler olabilir. Önemli olan işleyişin sağlıklı bir alanda devam etmesi ve bulunduğu alanda kaliteli hizmet verilmesi. Prefabrik yapıların tüm coğrafi alanlara uyum sağlaması da tercihler arasındadır. Bazı alanlarda, daha az nüfuslu bölgelerde büyük binalara ihtiyaç duyulmayabilir. Belediye binasının gerekli işleyişini sürdürmek amacıyla kurulan prefabrik yapılar, oluşturulan bölmeler ve alanlar ile betonarme inşaat yapıları kadar kullanışlıdır.

  Prefabrik belediye binalarının tercih sebebi;

  • Ana Belediye binasında yenileme yapılması.
  • Belediye olacak bölgenin az nüfuslu olması.
  • Belediye binasının daha az maliyetle kurulması.
  • Hizmetin kesintisiz devamlılık sağlaması.
  • Kamu Kurumu niteliğine uygun olarak kurulması.
  • Belediye binası için gereken tüm birimlerin bulunması.

  Prefabrik belediye binası, bulunduğu ilçeye hizmet amaçlı olarak kurulur. Öncelik olarak Belediye tarafından verilen kira bedelleri ve belediye bina giderleri en aza indirgenmek istenebilir. Bu yüksek maliyetleri, ilçenin vatandaşına sağlamak belediye tarafından tercih edilen bir durum olabilir.

   

  Prefabrik Belediye Binası Nereye Kurulur?

   

  Prefabrik Belediye Binası istenilen kamu arazilerine ya da belirlenen alana kurulur. Montaj hizmetimizle birlikte, tüm kurulum özenle yapılır ve teslim edilir. Yapılacak belediye binası alanı öncelikle tespit edilir, proje çizilir, ihtiyaçlar belirlenir. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda hazırladığımız gerekli malzeme ve ekipmanları kullanarak, iş teslim süresinde tarafınıza teslim edilir. Belediye hizmetlerinin bir an önce yapılması sağlanır.

  Bazı belediyelerin ana binaları, güçlendirme, yenileme ya da taşınma gibi nedenlerden dolayı kullanılamayabilir. Bu durumda belirlenen alana kurulan prefabrik belediye binası, işleyişin yeni adreste devamını kolaylaştırır. Kamu Kurumları, hizmet gereği kesintisiz olarak hizmet vermek durumundadır. Bu nedenle belediye binası kurulumunu hızlı ve tüm ihtiyaçlara yönelik olarak kuruyoruz.

   

  Prefabrik Belediye Binası İç Özellikleri

   

  Prefabrik Belediye Binası iç projesinde, belediyenin ihtiyacı olan tüm birimlere özel bölümler belirlenir. Ayrı birimlere uygun geçişler, malzemeler ve materyaller kullanılır. Belediye personeli yemekhanesi, WC ve yönetim gibi istenilen bölmeler tasarlanır. Prefabrik yapılarımız çok katlı olarak isteğinize uygun olarak belirlenir. Tek katlı yapıların yanı sıra yapılacak olan 2 katlı bina yapılarımızda gereken tüm fiziki şartlar hesaplanır.

  Yük, kapasite, basınç, geçiş, bölmeler ve diğer tüm detaylar hesaplanarak gerekli ölçüler projeye aktarılır. Proje doğrultusunda ise kullanılacak malzeme, işçilik ve maliyet hesaplanır. Onay halinde iş teslim süresinde kurulum gerçekleştirilir. Belediye binasının hızlı bir şekilde kullanıma açılması ise işleyişin sorunsuz devamlılığını sağlar.

   

  Prefabrik Belediye Binası Dış Özellikleri

   

  Prefabrik Belediye binası iç özellikleri kadar dış özellikleri de dikkate alınır. Belediye binasının dış cephe görüntüsü estetik ve şık görünüme sahiptir. Belediye binası yapısına uygun olarak gerekli tüm tasarım oluşturulmuştur. Belediyenin ihtiyacı olan bazı alanlarda prefabrik üst geçit, prefabrik peyzaj düzenleme, prefabrik otopark, güvenlik ve park alanı oluşturulabilir. Belediyelerin bulunduğu bazı bölgeler yeni gelişmekte olan ilçeler olabilir. Bu nedenle çevre düzenlemesi adına destek veriyor ve Belediye alanını güzelleştiriyoruz.

   

  Prefabrik Belediye Binası Avantajları

   

  Prefabrik Belediye binalarının en önemli özelliği, daha az ya da fazla kapasiteli kurulabilmesidir. Kurulum yapılacak alanın en iyi şekilde değerlendirilmesi prefabrik yapılarda mümkündür. Alan genişletmek adına dilediğiniz ölçülerde Belediye binası talep edebilirsiniz. Belediyelerde bulunan tüm birimleri prefabrik yapıya taşımak mümkündür. Prefabrik binaların kurulumu daha pratik ve hızlıdır.

  Üretimi biten projelerim kurulumu işin uzmanı olan ekibimiz tarafından, gerekli iş güvenliği tedbirleri alındıktan sonra uygulanır. Teknolojik cihazların da kullanıldığı kurulumlarımızda her detay düşünülür. Ekonomik olarak prefabrik belediye binaları fiyatları Belediye bütçesine uygun maliyet gerektirir.

   

  Prefabrik Belediye Binası Çevre Düzenleme

   

  Kamu Kurumları'nda muhakkak dikkat edilmesi gereken projeler içerisinde çevre düzenlemesi olmalıdır. Yaşam kalitesi ve Kamusal alanların yaşam kalitesini artırması adına çevre düzenlemesine ihtiyaç duyulmaktadır. Okul, hastane, tesis ve kamu kurumları gibi yapılarda çevre düzenlemesi hizmeti vermekteyiz.

  Proje kullanım alanı kapsamında en iyi şartlarda planlanarak yapılır. Çevre düzenlemenin yanı sıra, oluşturulan güvenlik alanı, kontrollü geçiş, iç ve dış güvenliğin sağlanması gibi gerekli tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, en iyi noktalarda birimler için yapılar oluşturuyoruz.

   

  Prefabrik Belediye Binası

   

  Prefabrik Belediye binalarının yapımında tercih edilen malzemelerimiz her zaman Kamu Kurumu niteliğine uygun, insan sağlığı ve güvenliği bakımından gerekli ihtiyaçlara cevap veren niteliktedir. Prefabrik yapıların içerisinde, iç bölmeleri en fazla olan yapılarımız arasında, Belediye binaları bulunmaktadır. Her birim için ayrı bölümlere ihtiyaç vardır. Bazı Belediye binaları tek katlı tercih edilebildiği gibi talebe göre çok katlı da tercih edilebilir.

  Yapılacak tüm işlemlerin mevzuata uygun olması, acil çıkışları düzenlenmesi, standartlara uygun ve çevreye duyarlı olması tercih sebebimizdir. Tüm projelerimizde en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Yüksek mukavemetli, kapasiteye uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılardır. Bu nedenle prefabrik belediye binaları mt2 fiyat politikamızda öncelik kalitedir.

   

  Bkz. Foça Belediyesi