Prefabrik yapılar, çoğu zaman pratik çözüm ve hızlı kurulum yapılan sistemler olarak görülmektedir. Mavitaş Prefabrik A.Ş Türkiye’nin her bölgesine farklı özelliklerde prefabrik yapı sistemleri kurulumu gerçekleştirmiştir. Prefabrik mağaza projeleri üreterek, yeni sitelerde ihtiyaç duyulan iş merkezi binaları, firma ürün satış showroomları ve çeşitli mağaza binalarının kısa sürede yapılmasını sağlıyoruz. Prefabrik mağaza yapılarının kurulumlarını yaparak, yerleşim yerlerinde çok sayıda küçük iş yerinin bir arada bulunmasını sağlıyoruz. Prefabrik mağaza yapıları, firmaların ürettikleri ürünleri, müşterilerine direk olarak sattıkları yer olarak tercih edilmektedir.

  Pratik ve Ekonomik Çözümler

  Firmamız, prefabrik yapı projeleri geliştirerek, müşterilerimizin taleplerine pratik çözümler buluyoruz. Prefabrik mağaza fiyatları kurulum maliyetinin düşük olmasını sağlamaktadır. İlk kurulum maliyetinin düşük olması, mağaza talebinde bulunan işletmeler için en iyi ekonomik seçenektir. Daha çok ev eşyaları ya da tekstil ürünleri üretimi yapan firmalar, fabrika satış mağazası oluşturmak istemektedir. Prefabrik mağaza yapıları, istedikleri ve dayanıklı mağaza sistemleri için en uygun olanıdır.

  Firmamız tarafından hazırlanan projeler ile kurulumu yapılan prefabrik mağazaların işletmelere avantajları şunlardır;

  • İlk kurulum maliyeti düşüktür,
  • Kısa sürede tamamlanarak, kurulum gerçekleştirilir,
  • Deprem gibi etkenlere karşı dayanıklıdır,
  • Isı ve ses yalıtım özelliği yüksektir,
  • İhtiyaca göre modern tasarımlar kullanılabilmektedir,
  • Sektörel ve çevresel özelliklere göre tasarlanabilmektedir.
  • Uzun ömürlüdür ve istenildiğinde sökülebilmektedir.

  Prefabrik yapıların sağlamış olduğu avantajlar, kullanım amacına göre değişmekte ve işletmelere her zaman avantaj sağlamaktadır.

  Uygun Fiyat Seçenekleri İle Prefabrik Mağaza Kurulumu

  Mavitaş Prefabrik A.Ş. prefabrik mağaza m2 fiyat belirlemesini yaparken, güncel hammadde birim fiyatlarına göre hesaplama yapmaktadır. İşletmeler, prefabrik mağaza talebinde bulunduklarında, nelerin fiyata dahil olduğunu nelerin ekstra olarak hesaplandığını ve nelerin müşteriler tarafından yapılacağını kendilerine bildiriyoruz.

  Prefabrik mağazaların kurulumu için kurulum yeri zemininin hazırlanması ve beton işlemlerinin yapılması müşterilerimize aittir. Mağaza yapısının kurulması ve iç tesisatın çekilmesi gibi işlemler firmamıza aittir.

  Firmamız, yapacağı işlemleri, altyapı sistemleri, üstyapı sistemleri, çevre düzenleme sistemleri ve enerji tesisatları olarak bölümlere ayırmaktadır. Metrekare fiyat tekliflerini hazırlarken, nelerin fiyata dahil olduğunu ayrıntıları ile gösteriyoruz. Müşterilerimizin özel istek ve taleplerine göre farklı fiyatlandırma yaparak, toplam maliyeti belirliyoruz. Tüm işlemlerimiz her zaman uygun fiyat seçenekleri ile yapılmaktadır.

  Dayanıklı Ve Uzun Ömürlü Mağazalar

  Sanayi bölgelerinde, fabrika satış mağazaları ya da yerleşim yerlerindeki çeşitli mağaza türleri için prefabrik yapıları tercih edenler, dayanıklı yapılara sahip olmaktadır. Prefabrik mağaza yapılarının kurulumunda kullandığımız, tüm malzemeler, standartlara göre üretilmekte ve dayanıklı olması sağlanmaktadır. Zemin etüt çalışmalarına göre projemizi hazırlarken, uzun ömürlü olması için tüm seçenekleri kullanıyoruz.

  Prefabrik mağazalarda mümkün olduğu kadar iç alanı geniş tutmaya ve kolonsuz sistem kullanmaya çalışıyoruz. Prefabrik beton ya da çelik ürünlerimiz ile kurulumunu yaptığımız mağazalar uzun ömürlü yapılardır. Kurulumda kullanılan destek elemanları, duvar ve çatı sistemleri bağlantıları, düzenli olarak kontrol edildiğinde ve iki yılda bir boya yapıldığında, kullanım ömrü 50 yıldan daha fazla olacaktır. Firmamız normal şartlarda prefabrik mağazalara için 50 yıl kullanım ömrü belirlemektedir.

  Kısa Sürede Kurulum Yapmak

  İnsanlar, çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilmek için mağazaları ziyaret etmektedir. Firmalarda, ürünlerini daha fazla müşteriye ulaştırabilmek için daha kullanışlı ve modern mağazalara ihtiyaç duyarlar. Prefabrik mağazalar, kısa sürede kurulabilmekte ve ihtiyaç duyulan mağazanın hemen yapılmasını sağlamaktadır. Mavitaş Prefabrik A.Ş müşterilerinden gelen tüm talepleri hemen değerlendirmekte ve yapılan anlaşmaya uygun olarak projelendirmektedir. Müşterilerimiz, prefabrik mağazanın kurulum yapacağı yer zemin betonunu hazırladıktan sonra tüm kurulum işlemlerini kısa sürede tamamlıyoruz. Prefabrik mağazalarda, ürün satış bölümünü, depo bölümü ve yönetim birimi gibi iç bölümleri özel olarak tasarlıyoruz.

  Kullanışlı ve Güvenli Mağazaları

  Mağaza binaları yapılırken, can ve mal güvenliği riskleri en aza indirilmelidir. Prefabrik mağazalar, dayanıklı malzemelerden yapıldığı için yangın, deprem gibi can ve mal güvenliği riski oluşturabilecek etkenlere karşı dayanıklıdır. Prefabrik mağazalarını ısı ve ses yalıtımı için kullanmış olduğumuz izolasyon malzemeleri yapıların güvenli olmasını sağlamaktadır. Duvar ve çatı sistemlerinde kullanmış olduğumuz, paslanmaz çelik ürünleri, hem dayanıklılık hem de sağlık açısından kullanışlılık sağlamaktadır. Montaj işlemleri sırasında kaynak kullanmadığımız için parça birleşme yerlerinde paslanma meydana gelmemektedir. Ayrıca kullandığımız tüm malzemeler, mağazanın nefes almasını sağlarken, nem, rutubet oluşumunu da önlemiş oluyor. Dayanıklı malzemeler ile en güvenli yapı sisteminin kurulmasını sağlıyoruz.

  Isı ve Ses Yalıtımı

  Prefabrik mağaza yapılarında, ses ve ısı yalıtımı verimlilik açısından önemlidir. Kurulum yaptığımız yerin coğrafi özelliklerine göre duvar iç ve dış kısımlarına ihtiyaca gör özel yalıtım malzemeleri kullanıyoruz. Mağazalarda havalandırma sisteminin en iyi olması gerekiyor. Havalandırma, ısı ve ses yalıtımı iyi olduğunda, hem mağazada bulundurulan ürünler hem de müşteriler açısından önemlidir. Ürün kalitesinin bozulmadan korunması, işletmelerin en büyük hedefidir. Prefabrik mağaza kurulumları için projelendirme çalışmalarımızda enerji verimliliğini ve güvenliği artırabilecek tüm seçenekleri standartlara uygun olarak kullanmaya çalışıyoruz. Ses yalıtımının iyi olması, en kalabalık anda bile oluşacak sesin insanları rahatsız etmemesini sağlamaktadır.

  Prefabrik Mağaza Montajı

  Prefabrik mağaza montaj işlemlerimizi, kendi elemanlarımız ile yapıyoruz. Müşterilerimiz ile proje sözleşmesi yaparken, montaj işlemlerini yapacak olan elemanlarımızın konaklama ve yemek ihtiyaçları için ayrı sözleşmeler yapıyoruz. Prefabrik mağaza montaj işlemleri, prefabrik yapı türleri arasında en kolay olanı olarak görülmektedir. Uzman elemanlarımız, mağazanın büyüklük durumuna göre en fazla 7 – 10 arasında kurulumu tamamlamaktadır. Küçük prefabrik mağaza yapılarının kurulumu bazen bir günde tamamlanmaktadır. Kurulumun yapılacağı yer, ürün sevkiyatı, kurulum yapacak personel sayısı, yapı malzemeleri türleri kurulum süresini etkileyen unsurlardır.