Hakkımızda

1995 yılında kurulan Mavitaş Prefabrik A.Ş olarak prefabrik yapı elemanlarının üretimini yapıyor ve projeler hayata geçiriyoruz. Müşteri memnuniyetini kazanma amacına uygun olarak yer aldığımız sektörde tercih edilen bir firma olarak varlık gösteriyoruz. Prefabrik betonarme ve beton ürünlerimizin üretimini açık ve kapalı olmak üzere toplamda 55 bin m²’lik olan üretim tesisimizde gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca ihtiyaç duyulan prefabrik projelerin hayata geçirilmesi amacıyla uzman teknik kadromuz ve kalifiye elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz projelerde ve yaptığımız projelerde kaliteye büyük önem veriyoruz. Bu amaçla da TSE-K 118 (Ön dökümlü betonarme yapı elemanları) belgesi ve TSE-K (Kritere uygunluk) belgesini elimizde bulunduruyoruz. Üretimimizde ise sıfır hata prensibini taşıyoruz.

Hedefimiz

Mavitaş Prefabrik A.Ş olarak ana hedefimiz olarak dünya standartlarına uygun prefabrik yapılar üretmek ve hazırlanan projeleri hayata geçirmek oluyor. Dünya standartlarında gerçekleştirdiğimiz hizmetler sayesinde de müşteri memnuniyetini kazanarak faaliyet alanımızı başta Ege Bölgesi daha sonra da Türkiye çapında geliştirmek istiyoruz.

Hayata geçirdiğimizi projeler ve yaptığımız anahtar teslim yapılar sayesinde pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz. Bu sayede hem daha fazla kaliteli projenin gerçekleşmesini hem de büyüyen şirketimizde daha fazla çalışan istihdamı sağlamayı hedefliyoruz. Firmamızdan projeleri ve prefabrik yapı elemanları yapımı için teklif isteyen müşterilerimize en uygun fiyatlarla teklif vererek üretimlerini kusursuz bir şekilde yapmaya çalışıyoruz.

Faaliyet Alanımız

Mavitaş Prefabrik A.Ş olarak başta İzmir, Muğla, Aydın ve Denizli olmak üzere Ege Bölgesi’ne ulaşıyoruz. Ege Bölgesi’nin yanı sıra ise üretimlerimizle Türkiye’nin her bölgesine ulaşmasını amaçlıyoruz. Bu amaç içinde kaliteli üretim yaparak ismimizi Türkiye’nin her yerine adımızı duyurmaya çalışıyoruz. Prefabrik yapı elemanları üzerine hizmet veren firma olarak fabrika, depo, inşaat, iş yeri, avm, arıtma tesisi, cami, otel, otopark ve sanayi sitesi imalatı yapıyoruz. Bu yapılara ek olarak ise prefabrik kiriş, kutu menfez, çit direği gibi üst yapı, alt yapı ve çevre düzenleme elemanlarının üretimini gerçekleştiriyoruz. Prefabrik yapı elemanı üretimlerimizi ise İzmir Ankara kara yolu üzerinde ve Kemalpaşa (İzmir) Organize Sanayi Sitesi’nde yer alan üretim tesislerimizde gerçekleştiriyoruz.