1995 yılı itibari ile İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan üretim yerimizde birbirinden farklı prefabrik alışveriş merkezi projeleri gerçekleştiriyoruz. 11.000 mt² kapalı alan, 44.000 mt² açık alanımız ile tüm üretimlerimizi konforlu bir şekilde uyguluyoruz. Dilediğiniz alana uyguladığımız Alışveriş Merkezi ile tüm ihtiyaçlara cevap vermeniz mümkün. Anahtar teslim projelerimiz ile yeni yaşam alanları oluşturuyoruz.

   

   

  Prefabrik Alışveriş Merkezi Nedir?

   

  Belirlediğiniz alanda, tüketicilerin alışveriş yapabilecekleri, belirli dönemler için özel olarak kurulabilen beton prefabrik yapılar arasında prefabrik alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Bu yapıların en büyük avantajı dayanıklı yapısıyla dilediğiniz alana hızlı kurulum yapılmasıdır.
  Belirli bir markaya ait olarak kurulabilen, mağaza, alışveriş merkezi ve outlet yapıları için en kısa hazırlık süresi sağlayan, zamandan tasarruf etmenize yönelik çözümler sunan modellerimiz arasında yer almaktadır.

  Yurtdışında kullanım alanı oldukça geniş olan prefabrik alışveriş merkezleri, ülkemizde gün geçtikçe markalar tarafından tercih edilir hale gelmiştir. Sıfır inşaat ve beton yapıların birçok şirkete maliyeti oldukça fazladır. Daha ekonomik ve dayanıklı olan projelerimiz, geri dönüşüme uygun bir kullanım sunuyor.

   

  Prefabrik Alışveriş Merkezi Avantajı

   

  Sizlere sunduğumuz ya da talep ettiğiniz projeler için hazırlık sürecimizi gerçekleştiriyoruz. Bunun yanı sıra kullandığımız malzeme kalitesi uzun ömürlü mukavemete sahip olduğunda, dilediğiniz ağırlıkta ve kapasitede üretim yapıyoruz. Kullandığımız hizmetler arasında birçok alana sıfırdan yapı oluşturuyor ve bunu kısa sürede sizlere anahtar teslim ediyoruz.
  Belirlediğiniz kiralık ya da size ait arazi, arsa ya da alanlarınızı dilediğiniz konsepte uygun olarak projelendiriyoruz. Belirlediğimiz projeleri ise sizin onayınıza sunuyoruz. Mühendislerimiz, işinin uzmanı ekibimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile teslim süresinde sizlere projenizi teslim ediyoruz.

  Prefabrik Alışveriş Merkezi avantajları;

 • Zamandan tasarruf
 • Hızlı teslim
 • İstenilen kapasite
 • Doğru alan kullanımı
 • Demonte özelliği
 • Çelik konstrüksiyon malzeme
 • Uzun ömürlü
 • Düşük maliyette prefabrik alışveriş merkezi fiyatları
 •  

  Prefabrik Alışveriş Merkezi avantajı, diğer inşaat beton yapılarına göre daha fazladır. Son dönemlerde tercih edilen prefabrik projeler oldukça farklı kullanım alanları yaratmaktadır. Yaşam alanını doğru kullanmak ve daha az bütçe ile istenilen projeyi ortaya çıkarmak adına tercih ediliyor. Biz uzun yıllardan günümüze kadar gerçekleştirdiğimiz projelerimizle her zaman yanınızda olmaya devam ediyoruz.

   

  Prefabrik Alışveriş Merkezi Çevre Politikamız

   

  Prefabrik üretim noktamızda her zaman olduğu gibi çevreyi göz önünde bulunduruyoruz. Tüm proje faaliyetlerimizin ekosisteme olan zararını en aza indirgeyerek, çevreye zarar vermiyoruz. Çevre mevzuatına uygun olarak, genel kabul görmüş uluslararası çevre standartlarına göre üretim gerçekleştiriyoruz. Ürün kalitesi ve seçimimizi yaparken her zaman çevreye zarar vermeyecek niteliğe sahip ürünleri göz önünde bulunduruyoruz.

  Özellikle planlama, hazırlık ve uygulama aşamamızda kullandığımız malzemelerin çevreye ve doğaya zarar vermemesi adına titizlikle çalışmalar yapıyoruz. Analiz yaparak, kullanılan malzemelerin, insan ve çevre sağlığına etkilerini belirli zaman dilimlerinde yaparak düşük seviyeye indirgemeye özen gösteriyoruz.

   

  Prefabrik Alışveriş Merkezi İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

   

  Tüm projelerimizde üzerinde hassasiyetle durduğumuz bir konu da İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamızdır. Önceliğimiz kaliteli projelerinizde çalışan personelimizin sağlığını ve güvenliğini üst seviyede tutmaktır.

  Kullandığımız malzeme niteliğinde, üretim ve montaj aşamasında oluşabilecek bazı sorunları, alınan güvenlik önlemleri ile ortadan kaldırmak, önceliklerimiz arasındadır. Prefabrik yapılar arasında bulunan dev yapı projelerimizde özellikle yükseklikte çalışmak, büyük önlem gerektirir.

  Projenizi sorunsuz olarak teslim etmemiz adına çevre, personel, doğa ve birçok konuda, güvenli, sağlıklı olmasına önem veriyoruz. Personelimiz; teknolojik gelişmeler konusunda eğitimli ve gerekli adaptasyonu sağlamış uzman kişilerden oluşur.

   

  Prefabrik Alışveriş Merkezi Kalite Politikamız

   

  Sizin için oluşturduğumuz projelerimizde, birlikte karar verdiğimiz ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturduğumuz hazırlık sürecini, uygulamaya geçirmeden önce en kaliteli malzemeler tercih edilir. Kullanım amacına ve alanına uygun olan, detayların yer aldığı ve tüm ihtiyaçlara karşılık verecek prefabrik alışveriş merkezi konsepti hazırlanır. Tüm yasal mevzuata, şartnameye, projeye ve standartlara uygun, gerekli tüm prosedürlere cevap verecek nitelikte proje oluşturmaktayız. Kalite Politikamızı belirlerken en önem verdiğimiz konu tam anlamıyla uzun ömürlü bir yapının ortaya çıkmasıdır.

   

  Prefabrik Alışveriş Merkezi ve Diğer Faaliyet Alanlarımız

   

  Prefabrik faaliyet alanlarımızın yanı sıra gerçekleştirdiğimiz birçok proje bulunuyor. Bu projelerimiz kullanım amacına göre farklılık gösterebilirken, kişi kapasitesi ve kullanım alanına göre niteliğe sahiptir. Prefabrik çelik konstrüksiyon yapılarımız arasında; alt geçit, arıtma tesis, çiftlik, iş yeri, karma yapı, belediye binası, beton bariyer, ambar, fabrika, inşaat, ibadethane, havuz, konut, spor kompleksi, otopark, enerji kulesi, tarım deposu, eğlence merkezi, stadyum, otel, eğitim kurumu gibi birçok yapıyı istediğiniz projeye uygun olarak hazırlıyoruz. Projelerimizi oluştururken ihtiyaçlarınız, istekleriniz, alan kapasiteniz, kullanım alanınız, bütçeniz göz önünde bulundurulur. Sizlere uyguladığımız fiyat politikamız ise yüksek kalite, düşük maliyet bilinciyle oluşturulur.

   

  Prefabrik Alışveriş Merkezi Fiyat Politikamız

   

  Prefabrik Alışveriş Merkezi projelerimizde fiyat politikamızdan önce sizlerin mutluluğu ve alanınızı en doğru şekilde kullanmanız hedeflenir. Kullanılacak yüksek kalite malzemeler ile uzun ömürlü bir işçilik ortaya çıkar. Mühendis, mimar ve işinin uzmanı birçok meslek dalı ile birlikte çalışarak, oldukça kaliteli bir proje ortaya çıkarıyoruz.

  Çevreye zararlı olmayan, gereken tüm yasal mevzuata uygun olarak hazırladığımız proje sonrasında hiç bir sorun yaşamıyorsunuz. Planlı olarak oluşturduğumuz yapılarınızda prefabrik alışveriş merkezi mt2 fiyat listemiz her proje için özel olarak hazırlanmaktadır. Bir alışveriş merkezinde olması gereken tüm detayların yer aldığı, kat planlarının ve ihtiyaç alanlarının oluşturulduğu projelerimiz, firma ya da markanıza uygun tüm detaylı barındırıyor.

  Kullanım alanınız mevcut ise ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız, uyguladığımız prefabrik alışveriş merkezi projelerimizi ve diğer çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.