Havuz kullanımı birçok evde ve alanda tercih edilen, yaşam kalitesini artıran uygulamalar arasında yer alır. Bunun yanı sıra kullanılan alana uygun ölçülerde gerçekleştirdiğimiz havuz projelerimizle alanın daha makul seviyede kullanılmasını sağlıyoruz. Kullandığımız prefabrik havuz yapılarımızla dilediğiniz alanda havuz projemizi uyguluyoruz. Kısa sürede bitirilen havuz çalışmalarımızla birlikte çevrenize estetik bir alan kazandırıyoruz. Peyzaj alanınızı prefabrik havuz yapıları projeleri ile daha kapsamlı hale getiriyoruz.

  Havuz kullanımı artık lüks değil, ihtiyaçlar arasında yer alan uygulamalar arasındadır. Ekonomik yapısıyla birlikte, kullandığımız kaliteli malzemeler ve uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Beton havuz kullandığımız uygulamalar arasındadır. Daha dayanıklı ve her koşula uyum sağlayan özelliklere sahiptir.

  Neden Prefabrik Havuz?

  Havuz yapımı müstakil yapılar, işletmeler ve uygun alanlar için tercih edilen uygulamalarımız arasında yer alıyor. Süs havuzları, yüzme havuzları olarak gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızda alanınıza uygun ölçüleri dilediğiniz gibi oluşturuyoruz. Bütçenize uygun olarak en uygun havuz projelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

  Prefabrik havuz sistemimizde alan için keşif yapıyoruz ve gerekli hazırlık çalışmalarına başlıyoruz. Havuz projelerimizde kullandığımız özel malzemeler, filtreler ve doğal taşlar istediğiniz şekilde tasarlanıyor. Klasik havuz uygulamalarına göre %50 tasarruf sağlayan uygulamalarımızda kullandığımız malzemeler beton malzemeden oluşur.

  Beton Havuz Özellikleri

  Ticari ya da kişisel kullanım adına talep ettiğiniz havuz taleplerinizde alan büyüklüğünüze uygun olarak havuz projenizi hazırlıyoruz. Alanımızda uzman olmamız bu konuda paranızın boşuna gitmemesini sağlıyor. Havuz yapımında iç tesisat, filtreleme, kaplama malzemeleri en kaliteli ve estetik görüntüye sahip olarak tercih edilir. Beton havuz çalışmalarımızda alana uygun zemin hazırlığı ve etüdü yapılır. Havuz iç yüzeyinde kullandığımız kaplamalarda seramik kullanılabilir.

  Özellikleri;

  • Hızlı teslimat
  • Ekonomik
  • Uzun ömürlü
  • Tüm koşullara dayanıklı
  • Kaliteli malzeme
  • İç kaplama seçeneği
  • İç tesisat seçeneği
  • Doğal taş uygulaması
  • İstenilen ölçüye sahip

  Liner havuzlarda ise PVC hammaddesi ile üretilmiş olan liner maddesi kullanılır. Esnek bir yapıya sahiptir. Beton yapılara uygun olarak kullanılan bu malzeme depreme dayanıklı yapısıyla tercih edilir. Aynı zamanda 1,5 mm kalınlığa sahiptir. Liner maddesi; seramik, bordür, mozaik gibi çeşitli desenlerle kullanıma uygundur.

  Prefabrik Havuz Oluşumu

  Prefabrik havuz projenizi tek olarak ya da diğer projelerimize dâhil ederek talep edebilirsiniz. Uygun bir alan olması halinde havuz alanınıza, hafriyat işlemi ile başlangıç yapılır. Havuz zemininden, teslim aşamasına kadar oldukça estetik bir görünüm ortaya çıkar.

  Havuz işlemlerimiz;

  • Havuz hafriyat
  • Havuz zemini
  • Havuz perdesi
  • Deşarj rögar
  • Filtre
  • İç tesisat
  • Boru
  • Havuz aydınlatma
  • Beton geçiş alanları

  Beton havuzlarımızda filtrasyon seçimi olarak üstten taşmalı modelleri tercih etmekteyiz. Alan büyüklüğüne göre taşma kanalları, denge deposu gibi alanları oluşturuyoruz. Dar ve daha kısıtlı alanlarda ise tercihlerimiz arasında skimmer sistem yer alıyor.

  Prefabrik Havuz Kullanım Alanları

  Prefabrik havuz kullanım alanlarımız oldukça geniştir. Bunlar arasında ticari amaçlı olarak kullanımda tesisler, işletmeler, oteller ve tatil köyleri tercih eden alanlar arasındadır. Süs havuzları olarak kullanım ise kamuya açık alanlarda, hastane, otel, restoran, tesis, cafe gibi birçok alanda kullanılabilir. Kişisel kullanımda ise villa, müstakil villa, site gibi birçok konut alanında tercih edilir.

  Havuz yapımında taleplerinize uygun ve kişiselleştirilmiş bir uygulama gerçekleştiriyoruz. Dar ya da geniş alanınızı değerlendirerek projelerinizi detaylandırıyoruz. Muhteşem bir havuza sahip olarak, bulunduğunuz alana değer katıyorsunuz. Havuz çalışmalarımızda önceliğimiz, sizlerin tercih ettiği bazı çalışmalardan ve önerilerimizden oluşan bir havuz yapmaktır.

  Prefabrik Havuz Neden Tercih Edilir?

  Kullanıcılar tarafından havuz kullanımı ticari, kişisel ya da süs amaçlı kullanılabilir. Peyzaj mimari de sıklıkla kullanılan havuz uygulaması, yaşam kalitesinin yükselmesi adına birçok alanda kullanılan ve en çok tercih edilen çalışmalar arasındadır. Periyodik bakımları ile uzun süreli kullanım sağlayan havuz, işinde uzman firmalar tarafından yapılmadığında bazı maddi zararlara yol açabiliyor. Dolayısıyla düşündüğünüz havuz modelini ve kullanılacak malzemeleri belirlerken kaliteli uygulama olmasına özen gösterilmelidir.

  Gerçekleştirdiğimiz havuz modellerinde her zaman önceliğimiz kaliteli malzeme kullanımıdır. Ticari anlamda talep ettiğiniz havuz projesinde kullanım kapasitesi, alan büyüklüğü ve zemin önceliklidir. Gerekli keşifler yapıldıktan sonra gerekli malzemeler, ekip ve ekipman hazırlanır. Teslimat süresinde, havuz kullanıma açılır. Bir havuzun uzun ömürlü olabilmesi kullanılan malzeme kalitesiyle ilintilidir.

  Prefabrik Havuz Teslim Süresi

  Prefabrik havuzlarımızda ve diğer projelerimizde belirlediğimiz teslim süreleri farklılık göstermektedir. Yapılacak işlem, malzeme, alan ve uygulamalara göre anlaşma dâhilinde belirttiğimiz teslim sürelerine uygun şartlarda çalışmaktayız. Yapılacak işlemlerin ne olduğuna karar verdikten sonra oluşturduğumuz projelerimizde, belirlenen süre dışında ek bir talebiniz olması dâhilinde teslim süresine dâhil edilir ve sözleşme dışında yer alan taleplerinize ek süre belirlenir. Uzun ömürlü kullanıma sahip olan tüm projelerimizi uzman ekibimizle yapmaktayız. Bütçenizi zorlamadan, sizlere en uygun çözümleri sunmanın mutluluğu içerisinde, prefabrik havuz uygulamalarımızı tamamlamaktayız.

  Prefabrik Havuz Fiyatları

  İhtiyacınız olan prefabrik havuz yapıları fiyatları için öncelikle farklı proje var ise birlikte değerlendirme yapmaktayız. Bunun dışında tek başına havuz taleplerinizde öncelikli olarak alan keşfi yapmaktayız. Uygulanacak alanın büyüklüğü, kullanım amacı, kullanım kapasitesi, malzeme ve bütçe doğrultusunda uygulanacak sistemler belirlenir ve fiyatlandırma yapılır. Ekonomik fiyatlarla sizler de yaşamınızı kolaylaştıracak ve hayatınızı güzelleştirecek bir havuza sahip olabileceksiniz.

  Prefabrik havuz fiyatlarını etkileyen bazı faktörler bulunuyor. Bu konuda havuz için uygun olan kullanım alanı mt² cinsinden hesaplanır. Bu, fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Aynı zamanda havuz zemini, kaplaması, kullanılacak malzemeler de fiyatı etkilemektedir. Havuz aydınlatmaları, havuz çevresi peyzaj çalışmaları, havuz içi doğal taşlar ve filtre sistemleri belirlendiğinde, prefabrik havuz yapıları m2 fiyat net olarak ortaya çıkmaktadır.